Operacja kręgosłupa a problemy z przełykaniem

Witam. Jestem 2,5 miesiąca po operacji kręgosłupa szyjnego- discectomia C5/C6, C6/C7 oraz stabilizacji C4/C7.Po operacji mam kłopoty z przełykaniem, czuję jakąś przeszkodę w gardle. Oprócz tego mam kłopoty z oddechem- wdycham powietrze nosem, ale nie mogę zrobić nosem wydechu. Najgorzej jest w nocy, często budzi mnie głośne chrapnięcie, czuję wówczas że język zaciska mi tchawice.Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Niezbędna jest wizyta u lekarza, aby okreslic czym to może byc spowodowane, bez badania nie jestem w stanie udzielic porady internetowej