MR kręgosłupa a ponowna operacja
witam jestem po mikrodiscektomi implant z tworzywa c5 c6 sprzed roku. obecnie MR wykazało w tym miejscu przepuklina . nawrotowa. dosatkowo powiekszona dyskopatia c6 c7 i początek dyskopatii c4-c5, której wczesniej nie było. uciski na nerwy i worek oponowy.Mam bóle wedrujące ostatnio nie przechodzą od dwóch tygodni a rehabilitacja je pogorszyła. Mam pytanie czy konieczna jest druga opearcja i jakie jest jej ryzyko??? najnowsza metoda to hodowla komórek. Proszę o opinie na ten temat. dziękuje

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Zamieszczony przez Panią opis wyniku badania oraz objawy mogą wskazywać na konieczność ponownego leczenia operacyjnego. Nie ma jednak takiej możliwości, by zakwalifikować Panią do takiego leczenia w ramach porady internetowej. W tym celu proszę udać się do specjalisty neurochirurga.