Badania na zdiagnozowanie padaczki u 54-latki

po opercji sera baypasy od 2009 roku mam utraty przytomnosci z drgawkami tak mocne ze polamalam juz 2 protezy zebowe 3 razy z oddaniem moczu od 2 lat leczona jestem na padaczke rezonans wykazl zmiany w mózgu ale eeg nic nie wakazuje jake nastepne badanie ktore zdiagnozuje lub nie u mnie Padaczke, Dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do lekarza neurologa. Specjalista zadecyduje o konieczności wykonania badań dodatkowych.