Badania pod kątem planowanej ciąży przy KZN

Witam,od 2 lat leczę się na KZN. Biopsja nie wykazała uszkodzenia nerki ani kłębuszków. Biorę niestety sterydy. Badania wszystkie mam w normie. Prof powiedział że mogę starać się o dziecko wtedy odstawi lek na ciśnienie loristę 1.5mg( mam niskie cisnienie). Jakie mam zrobić badania pod kątem planowanej ciąży?Biorę 5 mg encortonu, loristę, osłonę, alfadiol, acard,spironol. Dodam,że podczas leczenia strasznie spadło mi libido przy czym ubolewa mąż gdyż rzadko mam ochotę na seks czy to przez leki?

Najbardziej spironol (spironolakton), który jest antyandrogenem ("antytestosteronem"), a także sterydy (encorton).
Problemy prokreacji proszę omawiać z lekarzem leczącym nerki oraz ze specjalistą ginekologiem położnikiem, nie kierować się internetem!
W poście błędnie jest podana dawka Loristy (losartanu).
Proponuję ściśle stosować się do zaleceń lekarzy leczących, wymaga Pani specjalistycznej opieki
lekarskiej.
Proszę nie liczyć na skuteczne rady internetowe, Pani problem jest bardzo złożony klinicznie.
Być może wspólna wizyta u seksuologa pozwoliłaby na poprawę Waszych relacji, ale mało prawdopodobna jest skuteczna interwencja farmakologiczna dla poprawy libido.
Jakiekolwiek zmiany stosowania leków bez konsultacji z lekarzem leczącym byłyby dla Pani niebezpieczne. Bardzo proszę współpracować z lekarzami leczącymi, jest to bardzo ważne.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl, Poznań.