Badania w przypadku przerwania błony ciała gąbczastego
A jakie badanie trzeba wykonac zeby ewidentnie wyjasnic problem przerwanej blony ciala gabczastego na krotkim odcinku bo usg nie wykazalo ale ciaglosc zostala przerwana czy to samo sie odbuduje i odzyska elastycznosc?

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty urologa. Po zbadaniu lekarz oceni konieczność wykonywania badań dodatkowych.