Badanie insulinooporności przy chorobie Hashimoto

Mam Hashimoto, w związku z czym chciałabym, aby ktoś pomógł mi odczytać wyniki na insulinoodporność. Wydaje mi się, że mam troszkę za wysoki poziom Glukozy na czczo, z tym, że nie pamiętam czy miałam pełne min. 8h przed badaniem, bo jadłam trochę późno, około godz. 23.30 a badanie miałam ok godz. 9.00. Podaję dalsze wyniki insuliny oraz cukru po obciążeniu. Glukoza na czczo 111,9 Glukoza po 1h 156,9 Glukoza po 2h 79,8. Insulina na czczo 16,8 Insulina po 1h 244,9 Insulina po 2h 35,6. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do diabetologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.