Badanie krwi u 10-latka

Witam, mój syn 10 letni ma Monocyty 8,9 /norma 1-6/, eozynofile 5,2 / norma 1-5/, mpv 9,3 / norma 9,4-12,6/, p-lcr 18,7 / norma 19,2-47/. Proszę o informacje co może to oznaczac i jakie powinnam wykonać ewentualne dodatkowe badania.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki raczej w normie, nieco podwyższone monocyty mogą wskazywać np na infekcję wirusową, sugeruje kontrolę za 2-4 tyg.
Pozdrawiam