Badanie ogólne kału u dziecka

Witam serdecznie , w dniu dzisiejszym zrobiłam badanie ogólne badanie kału mojej córeczce urodziła sie 21.10.2014 , po 2 tyg od urodzenia zaczęła całymi dniami meczyc sie płakać . Podawałam jej rózne leki debridat , espumisan delikol, sab simplex i nic nie pomagało . Prosze o interpretacje wyników ph 5 , ciała redukujące 1%, ziarna skrobi -pojedyncze, tłuszecze obojetne - nieliczne wpr . Dodam ze karmie piersią . Proszę o pomoc jak pomóc jej ,gdyz nie jestem przekonana do teorii ze jest to kolka

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania wydaje się być prawidłowy. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza zlecającego badanie.