Badanie piersi i rozsiane zmiany włókniste

Usg-pierś o budowie tluszczowo gruczolowej. Obustronnie widoczne rozsiane zmiany włókniste o niewielkim stopniu nasilenia.Zmian ogniskowych ani poszerzonych przewodów mlekowych nie wykazano.W miejscu oporu w PL na godz 11 widoczna wysepka gruczołowa wlk.10x4mm.Doły pachowe w normie.Badanie usg jako badanie profilaktyczne powinno być wykonywane raz w roku.25 lat,1 poród,miesiączki dość nieregularne z przerwami okolo 40dni.Czy ten wynik jest dobry?czy te zmiany i wysepka jest powodem do niepokoju?

- tak, nie ma powodu do niepokoju
czy te zmiany i wysepka jest powodem do niepokoju?
- to naturalna sytuacja, taki układ gruczołów sutkowych zdarza się i nie jest patologią