Bakteryjne zapalenie lewego płata płucnego

Witam.Moj syn(10 lat) jest po bakteryjnym zapal.lewego plata plucnego.Goraczka ciezka do zbicia,po38.5-39.dwa antybiotyki,Zinat,Clacid.Przeszlo ale po chorobie nie wrocila mu wlasciwa temp.ciala,jest35.6-36.1,5 miesiaca po chorobie.Miewal anginy,pluca,ucho ale nigdy po chorobie nie bylo takiej temp.Z badan wynika ze jest odrobine zanemizowany....dbam o diete,witaminy naturalne,owoce.Mial Flumycon bo pokazal sie grzyb.Martwie sie czy napewno wszystko z nim w porzadku?????

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli oprócz podanej, nieco obniżonej temperatury dziecko nie ma aktualnie innych niepokojących objawów to tak naprawdę najpewniej nie ma powodów do niepokoju. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację ze specjalistą pediatrą.