Bellisa przy pochodnej retinolu

Dermatolog przepisał mi Zineryt i Differine. Drugi lek jest pochodną retinolu. Czy mogę nadal zażywać tabletki Bellisa włosy, skóra i paznokcie, które zawierają Wit A? Pytam ponieważ np przy stosowaniu izotretynoiny, która też jest pochodną retinolu, nie można używać tej Wit chociażby w kremach.

Lek. Tomasz Budlewski

sadze zeby nie stosowac belissy. ewentualnie wg scislych zalecen lekarza dermatologa.