Biała wydzielina na zewnętrznej stronie prezerwatywy po stosunku

Hej sex mielismy z chlopakiem zabezpieczony prezerwatywa, on wyszedl ze mnie przez wytryskiem, jak mowi jeszcze zdazyl 2razy ruszyc nim reka zaim byl final. Guma wygladala na cala gdyz calosc spermy w niej byla. Zastanawia mnie wydzielina na niej-prezerwatywie taka bialawa ktora skapnela na posciel z gumy. BYLA NA ZEWNETRZNEJ STRONIE. taka kropla, czy to byl moj sluz? A czy to co gume wysciela od srodka po penetracji moze sie zmienic w plyn? Z gory dzieki za odp

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana wydzielina mogła być śluzem szyjkowym Jeśli były to prezerwatywy nawilżane to mógł być to płyn nawilżający. Nie można wykluczyć iż było to nasienie. W razie wątpliwości należy wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku.