Biała wydzielina z pochwy zamiast miesiączki i PCOS

Witam. Mam pytanie a mianowicie o wydzieline z pochwy . okres powinnam miec od 2 dni a z chłopakiem zawsze sie zabezpieczamy , moja wydzielina raz jest biala i rzadka a raz przezroczysta gesta i klejaca. co to moze ozaczac? Mam os takiego jak zespol policystycznych jajnikow, czy to moze miec jakis zwiazek z tym?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, może mieć to potencjalny związek, jednakże zalecam kontrolę u ginekologa celem zbadania i ustalenia diagnozy. Charakter wydzieliny zmienia sie także wraz z cyklem miesiączkowym. Pozdrawiam