Biała wydzileina z piersi, zrosty a planowanie kolejnej ciąży

witam ,mam 35 lat staramy się o trzecią ciąże mineło 10 msc i nic,czy powinnam się martwić? zauważyłam u siebie wyciek białej wydzieliny z piersi przy ucisku czy może to być objaw podwyższonej proktalyny? miesiączkuje co 28 dni od lat,miałam ciężkie porody dzieci z wagą 4300 zostały zrosty i tu pyt czy zrosty mogą utrudić zajście w ciąże?dziękuje serdecznie

Witam. Jeżeli miesiączkuje Pani regularnie hiperprolaktynemia jest raczej mało prawdopodobna. Sugeruję wizytę u ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.