Białe upławy po usunięciu trzonu macicy

9 .12.2013r mialamusuniety trzon macicy miesniaki i jajowody w tej chwili czuje sie dobrze tylko mam biale uplawy od dwoch dni czy to tak moze byc po tej operacij i chcialam wrocic do pracy od marca jako opiekunka osob starszych czy to nie jest za wczesnie

Do pracy może Pani wrócić pod warunkiem że dobrze się \pani czuje. Upławy mogą nie mieć związku z operacją mogą świadczyć o infekcji pochwy. Proszę umówić wizytę u ginekologa