Biały śluz i bolesne piersi przy tabletkach antykoncepcyjnych

Zażywam tabletki antykoncepcyjne. 2 czerwca miałam krwawienie, 4 zaczelam współżycie z chłopakiem bez zabezpieczenia. Biorę juz drugie opakowanie naraya plus, nie pominęłam żadnej tabletki. Od kilku dni wypływa ze mnie biały śluz i bardzo bolą mnie piersi jednak bolały mnie one juz przy pierwszym opakowaniu. Na objawy ciąży za szybko moim zdaniem. Czy mogę być spokojna?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku prawidłowego stosowania antykoncepcji hormonalnej ryzyko ciąży jest znikome.