Biegunka przed i po szczepieniu przeciw tężcowi

Pytanie odnośnie szczepienia p/tężcowi. Miałam dzisiaj, ale poprzedziła je biegunka (w sensie dwa luźne wypróżnienia), teraz, juz po, bywam w WC po raz 4-5. Czy powinnam sie martwić? Nie uprzedziłam lekarza o tym. Dziękuje za odpowiedz.
Aleksander Ropielewski

Jeżeli jest w stanie Pani zapewniśc odpowiednie nawodnienie organizmu to nie ma powodu do obaw. Sugeruję stosowanie doustnych płynów nawadniających, które są do nabycia w aptece.