Biegunka, wymioty i nieprawidłowa morfologia

WBC 9,5, LYM% 44,7%, MID% 6,2%, GRAN% 49,1%, RBC 4,74, HGB 14,8 g/dl, HCT 40,3%, MCV 85,1 fl, MCH 31,2 pg, MCHC 36,7 g/dl, RDW 13%, PLT 378, MPV 9,5 fl ,PCT 3,6% (tym się niepokoje), PDW 16,8. Mikroskopowy rozmaz krwi: neutrofile pałeczkowate: 1%, neutrofile segmentowate: 57%, granulocyty kwasochłonne: 2%, Monocyty: 1%, Limfocyty: 39%, Dodam, że badania zostały zlecone, ponieważ często jest mi niedobrze, chce mi się wymiotować, a nie wymiotuję. Jest to połączone z lekką biegunką.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Objawy opisane w pytaniu wymagaja dalszej diagnostyki, gdyż na podstawie przedstawionych wyników nie mozna postawić rozpoznania.

Pozdrawiam serdecznie