Biegunki przy niedrożnym jelicie
Jestem po 4 operacjach zw.z niedrożnością jelit,po ostatniej 2 lata temu w szpitalu dostałam ostrej biegunki i utrzymuje się do tej pory oraz bardzo chudnę,robiłam badania nic w kale nie wyhodowano,usg jamy brzusznej wyszło,że mam 2 małe torbiele w lewym płacie wątroby,co mam robić? Lekarze rozkładają ręce a ja boje się cokolwiek zjeść lub napić się bo zaraz lecę to wszystko dosłownie wysikać,proszę o pomoc,dziękuję.

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.