Błyszcząca i zaczerwieniona skóra u 30-latki

mam sucha skore a mimo to podczas pracy w ciagu dnia cera jest blyszczaca i zaczerwieniona, wyglada jak mocno spocona, przez co wieczorem zauwazam nowe zaskorniki. jaki produktow mam uzywac by pozbyc sie tego problemu, dodam ze nie moge zadnego podkladu nalozyc gdyz wszytsko splywa z twarzy.

Dzień dobry,

Trudno dokonać trafnej diagnozy bez obejrzenia twarzy na żywo i przeprowadzenia wywiadu. Warto przyjrzeć się kosmetykom, których Pani używa. Bardzo ważne jest, by były one dobrane do konkretnego typu cery. Jeśli jest ona sucha i mimo tego w ciągu dnia się błyszczy, to prawdopodobnie krem dzienny, którego Pani używa nie jest odpowiedni. Na dzień lepiej stosować preparaty o lżejszej konsystencji, niekomedogene, by skóra mogła oddychać. Ze swojej strony polecam kosmetyki gabinetowe bądź apteczne - poza tym są to miejsca, gdzie z pewnością będzie mogła Pani liczyć na pomoc eksperta.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska