Problem z zaskórnikami u 22-latki

Witam. Miałam problemy z trądzikiem, wyleczyłam go izotekiem. Przez ten czas musiałam brać antykoncepcję. Przestałam w lutym. Zaczęłam mieć problemy z miesiączka bo dostawałam ja raz co dwa miesiące raz co miesiąc. Pojawiło mi się dużo zaskórników na twarzy. A teraz mija już ponad dwa miesiące od ostatniej miesiączki i nadal nie przychodzi kolejna. Byłam u lekarza miałam robione badania. Nie jestem w ciąży a hormony są ok. Co może być tego przyczyna? Jestem umówiona do dermatologa dopiero za dwa tygodnie a mecze się już z tym od czterech miesięcy

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl