Ból barku i ramienia a praca fizyczna

Witam, pracuję fizycznie w fabryce.Od jakiegośczasu a konkretnie od czerwca czyli już pięć msc.boli mnie okolica barku a może ramienia lewego i promieniuje do łokcia .Zdjęcia barku nie wykazały nieprawidłowości. Wykryto spłycenie lordozy szyjnej , śladowe zmiany zwyrodnieniowe stawów lushki oraz cechy zaniku kostnego. Przyjmuję leki przeciwzapalne, przeciwbólowe, rozluźniające mięśnie i reumatoidalne. Nie pomaga. Czy kiedyś przestanie boleć?Na rehabilitację nie ma szans. Cierpię też w nocy.

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, proponuję wizytę u ortopedy lub lekarza rehabilitacji medycznej. Być może rehabilitant pokazałby Pani jakieś ćwiczenia, które mogłaby Pani wykonywać u siebie w nocy. A dlaczego na rehabilitację nie ma szans? Myślę, że można byłoby spróbować zmienić trochę leki, ale to można ustalić tylko i wyłącznie po bezpośrednim badaniu lekarskim. pozdrawiam