Ból barku oraz USG i rezonans

Ból barku, nie boli 2-3 miesiące a później złapie tak, że ledwo ruszam ręką na kilka dni. Trwa to od dwóch lat, pierwszy ból nieprzerwanie przez 5 miesięcy. Mam wyniki Usg oraz rezonansu: kaletka podbark-podnaram pogrubiała, z niewielkim odczynem wysiękowym; ścięgno mięśnia długłowego: wykładniki uszkodzenia struktur stabilizujących przednią część roztworu rotatorów - pozastawowy wycie ś.k. hypoplazja tylno - górnej części obrąbka. PROSZĘ O POMOC, wizytę prywatną, wskazania, cokolwiek... ;(

Na pewno z tym wynikiem należy skonsultować się bezpośrednio z ortopedą. W takich wypadkach stosuje się leczenie przeciwbólowe i przeciwzapalne ogólnie i miejscowo (często z podaniem leku do- czy okołostawowo) oraz zabiegi fizjoterapeutyczne.