Ból barku podczas gry w siatkówkę a wynik USG

Dzień dobry! Mam problem z barkiem, przy grze w siatkówkę przy zbiciu piłki boli mnie. Na USG wyszło: Pod mięśniem naramiennym przestrzeń hypoechogeniczna odpowiadająca zapaleniu kaletki podbarkowiej do 0,5 mm Drobne zwapnienia w przebiegu ścięgna mięśnia podłopatkowego oraz tylnego obrąbka panewki cechy uszkodzenia obrąbka panewki z obecnością wysięku i niewielkim przerostem błony maziowej. Lekarz powiedział, że nawet nie jest tak źle, a mimo to przy grze dalej odczuwam ból.

Witam serdecznie,

Powinna Pani na jakiś czas odpocząć do sportu aby bark się wyleczył. Wskazana konsultacja z ortopedą lub specjalistą medycyny sportowej.

Pozdrawiam.