Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 4 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból barku podczas rzutu

na w-f rzuciłem bardzo mocno piłką do ręki i poczułem kucie całego barku, moja prawa łopatka gdy podniosę prawą rękę do góry wychodzi na bok gdy dwie ręce wyciągnę przed siebie to na prawej łopatce widać tak jakby mięsień był zerwany bo schodzi się w jedno miejsce,gdy leżę np.na podłodze i podniosę ręce do góry to czuję jak prawa strona jest wyżej i czuję ten mięsień jak się schodzi w jedno miejsce moje pytanie brzmi takie rzeczy się operuje czy w jakiś sposób nastawia?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Bóle kręgosłupa

Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Istnieje prawdopodobieństwo, iż na skutek urazu doszło do uszkodzenia stawu barkowego. W celu zaplanowania metody leczenia konieczne jest ustalenie rodzaju oraz zakresu uszkodzenia. Proszę udać się do specjalisty ortopedy.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy