Ból dłoni między kciukiem a palcem wskazującym

Witam od paru dni boli mnie dłoń Dokładnie w miejscu między kciukiem a palcem wskazującym-ta "poduszeczka" najbardziej ból jest odczuwalna w momencie zakręcania czegoś (ruchu przeciwnego z ruchem wskazówek zegara). Będę wdzięczna za odpowiedź co to może być?

Witam!!!!
Przyczyn bólu może być kilka - ale z tego co Pani opisuje jedna z najbardziej prawdopodobnych - przeciążenie lub tez nienaczne ognisko zapalne wmiesniach klebu kciuka, czy tez drobny krwiak w wyniku np. prac czy tez czynnosci przez Pania wykonywanych.
Sugerowałbym oszczedzania reki,oraz poprzyjmowanie przez kilka dni leków przeciwzapalnych np. Ibuprofen 2x1 po 400mg
w razie nieustepowania dolegliwosci sugeruje konsultacje ortopedyczna
Pozdrowaiam. Życze dużo zdrowia