Ból dużego palucha u lewej stopy od strony podeszwy

Witam , od 2 dni mam straszny ból dużego Palucha u lewej stopy od strony podeszwy palec jest ciepły, bardzo nie wiem czy to ma jakieś znaczenie , nawet gdy dotykam palca boli (ale to tylko podeszwa) tak od połowy stopy . Nie wiem czy to ma znaczenie pracuje dużo przy komputerze . Czy to jakieś zapalenie ??

Szanowny Pani,
Pański opis jest mało szczegółowy jeśli jednak nie przebył Pan urazu palucha można podejrzewać dnę moczanową. Sugeruję kontrolę u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu