Ból głowy a podejrzenie tętniaka

witam bardzo czesto mnie boli glowa? czy jest to mozliwe ze moze byc cos zwiazane z tym ze mama ma tetniaka i moge tez go miec?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Oczywiście nie można wykluczyć tętniaka, jednak istnieje bardzo wiele przyczyn bólów głowy i należało by je zweryfikować. Wskazana jest konsultacja neurologiczna. Na podstawie badania klinicznego lekarz zadecyduje o ewentualnych badaniach dodatkowych niezbędnych do diagnostyki przyczyn problemu.