Ból głowy i kiwanie u 19-latka

witam mam problem złe samo poczucie najgorsze jest ból głowy który atakuje czasami ale na parę sekund i się powtarza mam czucie przy tym jak by mi ściskało z tyłu głowy i następuje ból do tego jak siedzę zaobserwowałem że mi sie głowa kiwa w wszystkie strony najbardziej do przodu i tyłu sztywny kark jak poruszam głową w dół i daje do góry to czuje jak mi się w karku przestawia, dziwne jest tez to że łapie mnie kolka koło mostku i uciska zaraz puszcza .Krew ,rtg klatki,kariolog,okulistaJestOk

Piotr Pilarski

Jeśli wyniki są prawidłowe przyczyną mogą to być objawy psychosomatyczne, sugeruję wizytę u psychologa.

Pozdrawiam.