Ból głowy od roku u 9-letniej córki

Witam. Moją 9-letnią córkę od roku boli głowa, często po lewej stronie. Ból trwa okolo minuty ,zdaża się codzienne ,nazwet kilka razy(wieczorem), chociaż ostatnio dłużej. Starsza córka choruje na tarczycę. Jakie badania wskazane są, lekarz zalecił badanie kału , morfologię i okulistyczną poradę. Zastanawiam się nad tomografią głowy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę wykonać badania zalecone. W razie konieczności zostanie zalecona dalsza diagnostyka.