Ból głowy podczas przebywania na powietrzu

witam do 4 dni boli mnie głowa u gory jak wychodze na plac lub gdzieś boli mnie jak wyjde na słonice nikiedy pozatym oczy mi sie same zamykajom do spania i czysci mnie chiła bym wiedziec z czego moze tak mnie bolec głowa czy to z urzywania odrzywki do włosa czy z krutki włosuw lub moze co innego chił wiedziec ile to moze trewac chiła bym dodac ze w tamtym roku ju 2 razy mnie tak bolało

Witam serdecznie. Przyczyn może być wiele. Warto jednak w tym momencie zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi.