Ból głowy, szum w uszach i zaburzenia widzenia po odkleszczowym zapaleniu opon mózgowych

Jestem prawie 4 miesiące po odkleszczowym zapaleniu opon mózgowych i ciągle boli mnie głowa raz naprawde mocno a raz uciska i wszystko w głowie tak jakby drży. Mam szum w uszach oraz co mnie bardzo zaniepokoiło ostatnio widze takie jakby śnieżenie na tle czegos na co patrze. szum u uszach jest wtedy jeszcze silniejszy. Czy to normalne po takim okresie po zapaleniu czy bóle już powinny znacznie ustępować?

Warto zadbać o zdrowy tryb życia i odżywianie.
Może wada wzroku i inne problemy zdrowotne.