Ból i obrzęk piersi po operacji powiększenia

Witam. Jestem 6 lat po operacji powiększenia piersi. Od kilku dni prawa pierś jest obolała i obrzęknięta , nie mam pojęcia co się dzieje. Zaznaczę , że nie uderzylam się. Bardzo proszę o pomoc.

Proszę udać się na konsultację do ginekologa lub chirurga, u którego wykonywała Pani zabieg. Bez obejrzenia i wykonania badania nie można nic zdiagnozować.