Ból i opuchlizna pod dużym palcem

witam, od jakiegos czasu matke boli pod duzym palcem, ma tam mocno spuchniete, bylem wczoraj w szpitalu zobaczyl to chirurg zapisal tylko lek, powiedzial ze to stan zapalny, jednak matka nie moze spac , bol caly czas jest i pojawily sie takie 3 sine punkty pod palcem na tej opuchliznie jakby zakrzepy jakies . mam pytanie co to moze byc ?? zlamanie ? czy moze jakies wiory tam weszly i robi sie zakarzenie ?

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie bez oceny palca powiedzieć czy jest to zakażenie czy też uraz ponieważ nie mam możliwości przeprowadzenia badania. Sugeruję kontakt z lekarzem ponieważ objawy się nasilają, a zastosowane leczenie wydaje się być nieskuteczne.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie,bez osobistego badania trudno ocenić stan kliniczny. Jeśli od wizyta u chirurga, stan matki uległ zmianie, proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który oceni charakter zmian i wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam