Ból i sinienie palca u dziecka

Witam serdecznie. U mojego 5 letniego syna mamy problem z palcem u stopy. Zawsze jesto to srodkowy palec u lewej stopy. Nawraca mniej wiecej raz-dwa razy do roku. Palec troche puchnie, robi sie czerwono-siny, czasami robia sie cos jakby male pecherzyki (tym razem ma trzy). Bardzo go boli ten palec. Stan utrzymuje sie kilka tygodni,skora schodzi z palca i wszytko wraca do normy. Czy powinnismy sie tym martwic lub zrobic jakies badania? Dziekuje serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Sądzę że może być konieczna konsultacje lekarza dermatologa lub reumatologa