Ból i swędzenie piersi

Witam, od kilku miesięcy mam dziwny ból piersi, taki swędzący, nieprzyjemny. Byłam u ginekologa bo zatrzymał mi sie okres. (mam 96kg)Dostałam luteinę na wywołanie, zrobiłam badania na prolaktynę (wyniki w normie), wcześniej robione badania na tarczycę (wyniki w normie). Nie wyczuwam żadnych guzków. Biust mam dość spory, przez jakis czas chodziłam bez stanika (miesiąc) w domu, stanik mam dobierany przez brafiterki. W ciąży nie jestem, wygląd piersi bez zmian. Jak pozbyć się bólu i co to moze byc?

Piotr Pilarski

Bol może byc zwiazany z nadwagą i nadmiernym obciazeniem kregoslupa ktorego objawam moze byc bol piersi. Sugeruję wizytę u dietetyka.

Pozdrawiam.