Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból jajnika i podbrzusza a podejrzenie ciąży przez ginekologa

Witam. Wczoraj byłam u ginekologa, ponieważ mam bóle lewego jajnika i w podbrzuszu (rok temu mialam zapalenie przydatków, więc myslalam, ze to powrocilo). Po badaniu lekarz stwierdzil, że możliwe, że jestem w ciązy, i kazał zrobić test. Gdyby to sie nie potwierdzilo kazal brac antybiotyk na te bole jajnika, Zrobiłam test zaraz po powrocie do domu (5dni przed spodziewana miesiaczka) i wyszedł negatywny. Nie wiem, czy zrobić drugi test, czy zaczac brac ten antybiotyk. Proszę o odpowiedź.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Stosowanie leków przeciwdepresyjnych w ciąży

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, przede wszystkim proszę zastosować się do zaleceń ginekologa, który Panią badał i jest w stanie dokładniej ocenić stan Pani zdrowia niż poprzez forum internetowe. W razie wątpliwości proszę upewnić się, czy zalecony antybiotyk może być stosowany w ciąży.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy