Ból jajników i nieregularne miesiączki u 35-latki
Bola mnie czesto jajniki i okres mam nieregularnie i tylko 1 dzień, staram sie z mezem o dziecko, z wynikow krwi i usg nic nie wynika ... co mam robic dalej, do kogo sie zglosic ?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Niestety podała Pani dość lakoniczne informacje, co znacznie utrudnia możliwość odpowiedzi na pytanie. Sugeruję zatem, by skonsultowała się Pani ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią, oceni wyniki dotychczas wykonanych badań oraz pokieruje dalszym postępowaniem.