Ból jajników w czasie okresu

witam prosze o odp. okres trwa u mnie 5 dni . dostałam go 8 grudnia. dzis jest 4 dzien i krwawienie ogolnie jest troche skąpe, dodtakowo odczuwam bol jajinków. w pierszy dzien cyklu (tego 8 grudnia) miałam załozony tampon i odbylismy sex analny z wytryskiem na plecy, lecz nie jestem pewna czy nie wyplyneło cos po czasie z odbytu bo potem zuwazylam plamy na bieliznie. moje ostatnie cykle to 25,25,24 i 29 dniach. czy jest zagrozenie ciaży ? tym bardziej ze niepokoji mnie ten bol jajników

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w tej sytuacji prawdopodobieństwo ciąży jest niewielkie. Dla pewności może Pani wykonać test ciążowy ok. 14 dni po stosunku.Ból jajników może występować w zasie menstruacji, jednakże jeśli będzie się przedłużał proszę skonsultować się z ginekologiem. Pozdrawiam.