Ból kolan i wynik RTG stawów
na przeswietleniu bo bola mnie kolana zrobiono tez rtg miednicy staw biodrowy oto opis na talerzu kosci biodrowej po stronie prawej rzutuje się owalne zacienienie wielkości około 1,3cm -zwapnialy wezel chłonny co to jest ijak to się leczy zaznaczam ze mam rozrusznik no i pisanie mi tak dobrze nie idzie ucze się z powarzaniem

KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane zwapnienie węzła chłonnego najpewniej jest konsekwencją przebytego stanu zapalnego. Podany wynik powinien zatem ocenić lekarz, który zna historię choroby pacjenta. Każdy wynik badań obrazowych powinien być bowiem zinterpretowany w oparciu o dane kliniczne.