Ból kolana i gorączka

witam 2 lata temu mialem operacje kolana tzw ACL do wczoraj bylo normalni jednak wczoraj rano dostalem wysokiej temperatury 39\40 ktora utrzymywala sie caly dzien adzisiaj rano mam problem codzeniem na to kolano czy jest to cos groznego

Po takim czasie raczej nie ma to związku z operacją, może to być zapalenie kaletki lub inne zakażenie