Ból kości dużego palca w lewej nodze

Proszę o radę boli czasami bardzo czasami mniej kość u lewej nogi dużego palca po 8 godzinach pracy nie mogę prowadzić samochodu tak sztrasznie mnie boli ta kostka i cały palec nie mogę nim pruszać obecnie boli przy dotykaniu proszę o radę co mogę zrobić, żeby mnie nie bolała ta kostka może przyjmować wapno ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, takie objawy mogą być objawem np. dny moczanowej, zalecam wizyte u lekarza rodzinnego badz reumatologa. Pozdrawiam