Ból kości ogonowej i złamanie w młodości

BĘDĄC DZIECKIEM ZESKOCZYŁAM Z DACHU Z SZOPKI I ZŁAMAŁAM SOBIE KOŚĆ OGONOWĄ. OSTATNIO ODCZUWAM UCISK W TEJ OKOLICY I CZUJĘ JAKĄŚ "KULKĘ".KTÓRA SIĘ "PORUSZA" SIEDZĄC LUB JEŻDZĄC NA ROWERZE CZUJĘ TO I BARDZO MNIE TO DENERWUJE. ZROBIŁAM RTG TEJ OKOLICY I BYŁAM U LEKARZA, KTÓRY POWIEDZIAŁ,ŻE CZASAMI TAK JEST, MAM SOBIE PODKŁADAĆ COŚ POD PUPĘ JAK SIADAM I Z TYM ŻYĆ.CHCIAŁAM ZAPYTAĆ CZY NAPRAWDĘ NIE DA SIĘ Z TYM NIC ZROBIĆ ? CO MAM ZROBIĆ,PROSZE O PORADĘ.DZIEKUJĘ Z GÓRY I POZDRAWIAM

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by bez zbadania Pani i określenia czym jest opisana zmiana odpowiedzieć na pytanie jak powinno wyglądać dalsze postępowanie. Proszę zatem zaufać lekarzowi lub skonsultować się z innym lekarzem (bezpośrednia wizyta).