Ból międzyżebrami na wysokości serca po prawej stronie
Witam. Chodzi o ból w okolicy międzyżebrowej. Pojawił się już kilkakrotnie od 6 miesięcy. Na początk u bolało to przez pare minut jednak teraz trwa to 3 godzine. Ból jest kłujący, ściskający. Jest na wysokości serca lecz po prawej stronie. Co to m

KOBIETA, 14 LAT ponad rok temu
Lek. Bianka Małczuk
66 poziom zaufania
Witam. Na podstawie opisu, bez przeprowadzenia badania, niestety nie można ustalić przyczyny Pani dolegliwości. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.