Ból międzyżebrami na wysokości serca po prawej stronie

Witam. Chodzi o ból w okolicy międzyżebrowej. Pojawił się już kilkakrotnie od 6 miesięcy. Na początk u bolało to przez pare minut jednak teraz trwa to 3 godzine. Ból jest kłujący, ściskający. Jest na wysokości serca lecz po prawej stronie. Co to m

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Na podstawie opisu, bez przeprowadzenia badania, niestety nie można ustalić przyczyny Pani dolegliwości. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.