Ból miejsca na głowie po uderzeniu

Witam. Dwa miesiące temu uderzyłam się w głowę i do tej pory kiedy uciskam to miejsce to wtedy boli. Żadnych innych objawów nie mam. Czy to nie jest nic poważnego?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, prawdopodobnie jest to jeszcze bolesność po stłuczeniu tejże okolicy. Jednakże gdyby objawy się nasilały bądź nie ustępowały proszę o kontakt z lekarzem rodzinnym i wykonanie badania RTG głowy. Pozdrawiam.