Ból mięśni pod łopatką podczas wysiłku

bol najprawdopodobniej miesni po lewej stronie pod lopatka nasila sie podczas wykonywania czynnosci

Witam! opisany objawy nie jest swoisty i może towarzyszyć wielu chorobom układu krążeniowo-oddechowego czy pokarmowego. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ który zbierze dokładny wywiad i przeprowadzi bezpośrednie badanie.