Ból na czubku głowy podczas dotyku

Witam, jestem 21 letnim mężczyzną. Kilka dni temu miałem dziwny ból głowy, który występował jakby na samym czubku głowy i był to kłujący ból kilkusekundowy, który występował co jakiś okres czasu(3-4 minuty). Potem odkryłem, że gdy dotykam w to miejsce to występuje ból, jednak jest to ból tylko przy dotyku. Ponad rok temu uderzyłem się mocno w tych okolicach w głowę , czy może to mieć jakieś powiązania ? Z góry dziękuje za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś wiecej powiedzieć.