Ból oka po odpaleniu zapałki

Podczas odpalania zapałki poczułem gorący podmuch na moim oku który zadał mi ból momentalnie oplukalem oko zimną woda Spoglądając w lustro nie odkryłem żadnych zmian chorobowych w wyglądzie oka jednak cały czas bardzo mocno mnie "kuje"i łzawi. Co powinienem z tym zrobić?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Powinien Pan udać się do okulisty. Być może część zapałki odprysnęła i utkwiła w gałce ocznej co może być przyczyną opisanych dolegliwości.