Ból okolic jajnika a usunięcie macicy

Witam dwa lata temu mialam usuniętą macicę , jajniki i zostały. Z lewej strony pobolewał mnie brzuch na wysokosci jajnika, jak gdyby mi tam pomarancza wyrosla i uciskala na narzady,dzis jednak bol byl bardzo silny , trwa juz od 4 dni i zamiast sie zmiejszac nasila sie dostalam ostre plamienia z dróg rodnych. Bardzo prosze o rade.

Konieczne USG ginekologiczne !!! . Mogą to być bole związane tylko ze zrostami , ale torbiel , lub guz jajnika również nie jest wykluczony. Proszę wykonać badanie Ca125 i udać się do lekarza