Ból piersi i lekkie plamienie po odstawieniu antykoncepcji

Witam. 22 stycznia wyjęłam krązek nuvaring. krawienie z odstawienia dostalam 26.01. potem nie zastosowalam kolejnego. seks uprawiam z prezerwatywa. po jakims tygodniu od krwawienia zaczely mnie bolec piersi. teraz zauważyłam ten lekkie plamienie. moje pytanie - czy to normalne po odstawieniu czy mogą to być objawy ciąży? kiedy powinnam dostać miesiączke i czy podczas niej mogę założyć nuvaring od nowa? bede zabezpieczona? czy organizm nie oszaleje? pozdrawiam i dziekuje

Witam serdecznie. Sugerowałabym kontrolę ginekologiczną gdyż opisywane objawy mogą wynikać z wahań hormonalnych. Nowy krążek można założyć w momencie pojawienia się krwawienia.